(055) 232 78 61

biuro@eltrus.pl

Czym się zajmujemy

Inne

ELTRUS OGRODZENIA 

 zajmuje się produkcją oraz montażem ogrodzeń i bram na terenie Elbląga i okolic. Siatki hodowlane: Oferujemy siatki:  - ślimakowe,  - zgrzewane,  - sześciokątne,  - ocynkowane,  - powlekane PCV,  - krepowane . Siatki o różnych grubościach przeznaczone do grodzenia mniejszych zwierząt hodowlanych, tj. króliki,  kaczki, papugi i inne. Idealna do grodzenia rabatek kwiatowych, warzywnych, jak również sadów.

Szerokie zastosowanie w ogrodnictwie. Używana również w projektowaniu terenów zielonych. Siatka dostępna w dwóch wersjach - ocynkowana oraz powleczona.

Nadaje się także do ochrony wrażliwych grządek z młodymi warzywami, można nią ogrodzić również rabaty i ogródek ozdobny.

Roślinom pnącym się po murze zapewnia doskonałą podporę. Dzięki otulinie PCV siatka ta posiada walory ozdobne i jest bardziej estetyczna a zarazem wytrzymała na warunki atmosferyczne i niezwykle sprężysta
Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl . Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!