(055) 232 78 61

biuro@eltrus.pl

Czym się zajmujemy

Słupki

ELTRUS OGRODZENIA 

 zajmuje się produkcją oraz montażem ogrodzeń i bram na terenie Elbląga i okolic.   Słupki do siatki plecionej

Słupki ogrodzeniowe produkowane są z wysokiej jakości stali. Rury z których są wytwarzane mają średnicę 42mm lub 48mm, produkowane słupki mają rózną długość w zależności od tego jaka ma być wysokość ogrodzenia. Słupki z jednego końca zakończone są kapturkiem PCV, który uniemożliwia dostanie się wody do środka. W trzech punktach istnieje możliwość montowania przelotek na drut ułatwiający naciąganie siatki. Słupki można podzielić na: pojedyncze, z jedną podporą, dwoma podporami i narożne. Słupki zabezpieczone są przed korozją w różnoraki sposób (farba antykorozyjna, farba olejana, malowanie proszkowe).

Słupki stosowane są głównie jako element ogrodzenia wykonanego z siatki ogrodzeniowej. Do nich montuje się siatkę, a także specjalne uchwyty na drut kolczasty. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych. Zamontowane przez fachowców są w stanie służyć wiele lat.Zalety to przede wszystkim łatwość w montażu oraz trwałość. Istnieje konieczność osadzania ich w gruncie na stosunkowo krótkich 2,5m lub 2,8m odcinkach, co np. w przypadku 300 metrowego ogrodzenia oznacza osadzenie ok. 120 słupków.

Słupki do paneli ogrodzeniowych

Słupek profilowy do ogrodzeń panelowych o przekroju prostokątnym. Słupki produkowane są na bazie najwyższej jakości profili zamkniętych o zwiększonej wytrzymałości na obciążenia. Oferowane słuplki przeznaczone są do budowy ogrodzeń panelowych o wysokości od 1,0m - 2,0 m, w szczególnych przypadkach może zostać użyty przy montażu ogrodzeń o większej wysokości.
W komplecie specjalny kapturek z tworzywa PCV odporny na UV.
Słupek może być zabezpieczony przed korozją w różnoraki sposób: ocynk ogniowy; malowanie proszkowe- zapewniającej maksymalną ochronę prze korozją i długowieczność powłoki.

Opcjonalnie do paneli można zastosować także słupki okrągłe, pozwala to na obniżenie kosztu ogrodzenia.
Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl . Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Wykorzystywanie materiałów zawartych na stronie bez zgody autorów bez zezwolenia - zabronione!