• 55 232 78 61
  • biuro@eltrus.pl
Siatka ocynkowana

Siatka pleciona produkowana jest z drutu ocynkowanego o grubości od 2,0 mm do 2,8 mm, natomiast siatki powlekane z drutu od 1,8 mm do 2,5 mm. Maksymalna wysokość dla obu rodzajów siatek wynosi 4m. Produkt wytwarzany jest na specjalnych maszynach, które wykrzywiając i przeplatając drut tworzą gotowy produkt o określonej wysokości.

Siatka ogrodzeniowa jest tak naprawdę doskonałym materiałem na każde ogrodzenie. Większość działek posiada ogrodzenie siatkowe z trzech stron poza stroną frontową, gdzie stosuję się z reguły różnego rodzaju płoty.

Siatka doskonale sprawdza się jako ogrodzenie każdej działki. Najczęściej stosowana jest jako ogrodzenie posesji prywatnych; działek rekreacyjnych; działek budowlanych; obiektów sportowych; ogrodzenia parków i terenów zielonych, terenów rolniczych, leśnych oraz sadów i ogrodów. Możliwość wyboru rozmiaru oczek sprawiają, że tego typu tereny mogą być skutecznie chronione przed leśną zwierzyną wszelkiego rodzaju wielkości.

Zalety tego typu ogrodzenia to na pewno stosunkowo niska cena, duża trwałość, estetyczny wygląd, możliwość zastosowania na nierównym terenie, doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne i idealna geometria kształtu.